Gülizar Dizisinin Erkek Oyuncusu Berk Erçer Hakkında Merak Edilenler

Gülizar Dizisinin Erkek Oyuncusu Berk Erçer Hakkında Merak Edilenler

185 views

Gülizar dizisi ile izleyici karşısına çıkan Elçin sangu’nun partneri Berk erçer kimdir sorusu son günlerde sıklıkla soruluyor. Berk erçer daha önce hangi dizilerde rol aldığı ve kendisine neden tanıdığımız ile ilgili detayları sizler için haberimizde hazırladık.

Kiralık Aşk dizisinin ardından milyonların gönlünde taht kurmayı Başaran Elçin Sangu şimdilerde yepyeni bir dizi için kolları sıvadı kendisine birçok yeni teklif gelen Elçin Sangu yeni sezonda Gülizar dizisi ile anlaştı ünlü oyuncunun dizide rol alacağının kesinleşmesi ile birlikte Partner arayışına gidildi. Elçin sangu’nun dizide Buğra Gülsoy ile birlikte rol alacağı konuşuluyordu. Ancak son çıkan haberlere göre dizide Elçin sangu’nun partneri Berk erçer olacak Berk erçer kimdir sorusunun yanıtını sizin için araştırdık.

Berk Erçer kimdir?

1983 tarihinde dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu Bilgi Üniversitesi görsel iletişim ve fotoğraf bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Profesyonel fotoğrafçılık ile bir dönem ilgilenen oyuncu ardından bir dönemin en popüler dizisi olan ve tekrarları ile halen günümüzde izlenen Doktorlar dizisine dahil oldu. Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah, Fahriye Evcen gibi isimlerle Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol aldı. Dizi final yaptıktan sonra da Star Tv’nin sevilen dizizi Medcezir’de Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay gibi ünlü oyuncularla çalıştı.

Sedef Avcı ile beraber Bedel dizisinde aynı sahneyi paylaşmış ve bir süredir gelen teklifler arasında düşünmektedir. Elçin Sangu ile başrole evet diyen oyuncuya bizde başarılar diliyoruz.