Halil İbrahim Kurum Kimdir Yeni Gelin Baran

Halil İbrahim Kurum Kimdir Yeni Gelin Baran

564 views

Halil İbrahim Kurum Kimdir Yeni Gelin Baran Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisinde heyecan sürüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Baran karakterini canlandıran Halil İbrahim Kurum ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yeni bölümü ile 30 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan Yeni Gelin dizisinden merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Jessica May, Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Halil İbrahim Kurum oldu.

Dizide canlandırdığı Baran karakteri ile başarılı bulunan ve oyunculuk kariyerine önemli bir giriş yapan Halil İbrahim Kurum ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Halil İbrahim Kurum Kimdir Yeni Gelin Baran

Halil İbrahim Kurum 15 Kasım 1990 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünde tamamlayan Halil İbrahim Kurum aynı zamanda beden dili eğitimi alarak bu yönünü de geliştirmiştir.

Yurt dışından döndükten sonra solistlik yapmaya başlayan ve Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk da yapan Halil İbrahim Kurum’un ilk oyunculuk deneyimi ise Yeni Gelin dizisi olmuştur.