Hande Erçel’in Yeni Dizisinin Adı Ne 2017 2018 Hande Erçel Hangi Dizide...

Hande Erçel’in Yeni Dizisinin Adı Ne 2017 2018 Hande Erçel Hangi Dizide Oynayacak

341 views

Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile karşımıza çıkan Hande Erçel dizinin final yapması ile birlikte hangi dizide rol alacak merak ediliyordu. Ayrıntılar ilerleyen zamanda netleşti. Hande Erçel’in Aşk Laftan Anlamaz dizisinin ardından 2017-2018 sezonundaki yeni projesi belli oldu. Oyunculuk yakından takip eden hayranları için detayları haberimizde hazırladık.

Televizyon ekranlarının beğenilerek izlenen oyuncusu Hande Erçel kısa sürede oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her geçen gün sergilediği performans ile başarı  adımlarını hızlı bir şekilde tırmanan Hande erçel Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ekranlarda boy göstermişti. Daha önce kendisini Güneşin Kızları ve Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki performansından tanıdığımız ünlü oyuncu Gold yapım ile anlaşma sağladı ve Dram tadında yepyeni bir dizi ile yeni sezonda ekranlarda olacağını duyurdu.

Hande Erçel yeni sezonda Murat Dalkılıç ile romantik komedi tarzında bir sinema filminde rol alacak söylentileri de kulağımıza geldi. Güzel oyuncunun hem de hem sinema projesinin söylentileri Bu yıl epey yoğun çalışacağını gösteriyor hem dizi hem sinema projesini beraber mi götürecek yoksa diziye ağırlık mı verecek. Henüz Bu konu hakkında bir netlik sağlanmadı Hande Erçel’in dizisinin ismi Siyah İnci olarak netleşir ten siyah inci dizisinde Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman ile birlikte rol alacağı söyleniyor. Oyuncu kadrosu ile ilgili detayları sayfamızda Siyah İnci oyuncuları isimle yazılan okuyarak öğrenebilirsiniz. Azerbaycan güzellik yarışmasında 2. olarak herkesin tanıdığı isim olmayı başaran güzeller güzeli oyuncumuz Hande erçel oyunculuk ve başarılar diliyoruz.