Hayat Sırları Oyuncu Kadrosu Konusu

Hayat Sırları Oyuncu Kadrosu Konusu

213 views

Hayat Sırları Oyuncu Kadrosu Konusu Yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan yeni diziler arasında bulunan Hayat Sırları dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yapımcılığını Most Productions’ın üstleneceği Hayat Sırları dizisinin hazırlıkları devam ediyor ve diziden ilk fotoğraflar yayınlandı. Kore dizisi olan My Father is Strange dizisinin uyarlaması olarak yayınlanacak olan Hayat Sırları dizisinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor.

Senaryosunu Mahinur Ergün’ün yazacağı Hayat Sırları dizisinin yönetmenliğini ise Muratcan Oğuz üstlenecek.

 

Hayat Sırları Oyuncu Kadrosu Konusu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Sırları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan Ahmet Mümtaz Taylan dizide baba rolünü Devrim Yakut ise anne rolünü canlandıracak. Ekim 2017’de yayınlanacak olan Hayat Sırları dizisinin konusunda yıllardır sırtlarında taşıdıkları ve kimseye anlatamadıkları büyük sırları yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun ailesinin hikayesi ele alınıyor.

Kuzgun ailesinin bu sırlarla dolu hikayesine bir de Burak ve Seher’in de aşk hikayesi eklenecek. Oldukça iddialı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile birlikte dizi severlerin karşısında olmaya hazırlanan Hayat Sırları dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.