Hayati ve Diğerleri Konusu,Karakterleri Yeni Bölüm Ne Zaman?

Hayati ve Diğerleri Konusu,Karakterleri Yeni Bölüm Ne Zaman?

191 views

Kanal D ekranlarında tutunamayan komedi dizisi hayatı ve diğerleri yeni sezonda izleyici kaçta çıkacak. Kanal D televizyonda yayınlanacak olan hayat ve diğerleri dizisi yapımcılığını İrfan Şahin üstlenecek hayatı ve diğerleri dizisi Ekim ayında Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. dizinin başrol oyuncuları arasında Celil Nalçakan yer alıyor. Peki hayatı ve diğerleri dizisinin oyuncu kadrosundaki isimler Kimlerden oluşuyor işte haberin detayları.

Hayatı ve diğerleri dizisinde başrollerde Celil Nalçakan karşımıza çıkıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan hayati ve diğerleri dizisinde ilk defa komedyen olarak karşımıza çıkacak olan Celil nalçakan daha önce Poyraz Karayel dizisinde dizisinde başrol olan Hayati karakterine hayat verecek. Celil Nalçakan bakalım nasıl bir performans sergileyecek. Dizinin yönetmenliğini Özer Kızıltan üstleniyor dizinin komedi türünde olacak olmasa ne yazık ki başarı oranını düşürüyor gibi geliyor Çünkü Türkiye’de komedi diziler çok fazla tercih edilmiyor. Ülkemizde Aşk ihanet acil durum ve askeri diziler tutuluyor.

Celil Nalçakan kimdir?

1978 tarihinde Sivas’ta dünyaya geldi. 39 yaşında olan Jeoloji Mühendisliği ve turizm otel işletmeciliği gibi bölümlerde üniversite eğitimini almak isteyen oyuncu ne yazık ki okulunu bitiremedi tiyatroya merak sardı. Kış Masalı Hanımın Çiftliği gibi dizilerde rol aldı Bitmeyen Şarkı isimli dizide iyi bir çıkış yakaladı. İntikam ve Poyraz Karayel dizide rol aldı Şimdi de kendisine hayatı ve diğerleri dizisinde izleyeceğiz.