Her Şey Gerçek Programı Neden Yok Bitti Mi Yayından Mı Kaldırıldı?

Her Şey Gerçek Programı Neden Yok Bitti Mi Yayından Mı Kaldırıldı?

169 views

Her Şey Gerçek Programı Neden Yok Bitti Mi Yayından Mı Kaldırıldı? Fox Tv ekranlarının yeni sezon yapımları arasında yer alan ve hafta içi her gün ekranlarda olan Her Şey Gerçek programının yeni bölümü yayınlanmadı ve izleyenleri neden yayınlanmadığını merak etti. İşte detaylar..

 

Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan Fox Tv’de yayın hayatına merhaba diyen ve hafta içi her gün yayınlanan Her Şey Gerçek programı reality Show formatında ilerliyordu. Gündüz programı olan Her Şey Gerçek programı 18 eylül pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmayınca akıllara acaba neden yayınlanmadı sorusu a geldi.

Daha önceden Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümü merakla takip edilen Kısmetse Olur programı ile sevenlerinin karşısına çıkan Seda Akgül’ün sunduğu Her Şey Gerçek neden yayınlanmadı sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

 

Her Şey Gerçek Programı Neden Yok Bitti Mi Yayından Mı Kaldırıldı?

Kısmetse Olur, Ne Seninle Ne Sensiz gibi programların ardından Her Şey Gerçek programını sunan Seda Akgül reyting engelini geçemedi ve Her Şey Gerçek programı yayından kalktı.

Ne Seninle Ne Sensiz programının RTÜK kuralları çerçevesi kapsamında iptal edilmesinin ardından Her Şey Gerçek programı ile izleyenlerinin karşısına çıkan Seda Akgül reytinglerde ilk 100’e giremedi ve Fox Tv Her Şey Gerçek programının bitmesi konusunda karar aldı.