Hülya Koçyiğit Kimdir Instagram Adresi

Hülya Koçyiğit Kimdir Instagram Adresi

265 views

Hülya Koçyiğit Kimdir Instagram Adresi Show Tv ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Artık Susma programına katılan ve annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia eden Murat Şar’ın akıllara gelen isimlerden olan Hülya Koçyiğit ile ilgili haberimizin detayları..

 

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı olarak yayınlanan Evleneceksen Gel programının bitmesinin ardından bu sene Artık Susma programı ile birlikte sevenlerinin karşısında olan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programına katılan Murat Şar’ın iddiası herkesi şok etti.

Annesinin Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından olduğunu iddia eden Murat Şar’ın bu iddiasının ardından akıllara bir çok isim geldi. Bu isimlerden bir tanesi de Hülya Koçyiğit oldu. Bizler de sizler için  Hülya Koçyiğit’i yakından tanıdık. İşte bilgiler;

 

Hülya Koçyiğit Kimdir Instagram Adresi

Hülya Koçyiğit 12 Aralık 1947 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hülya Koçyiğit 70 yaşındadır. Sinema oyuncusu olan Hülya Koçyiğit bir çok filmde aldığı rollerle ün kazanan ve gönüllere taht kurmuştur.

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı bale bölümü mezunu olan Hülya Koçyiğit üç kız kardeşin en büyüğüdür. 1963 yılında yayınlanan Susuz Yaz filmi ile ilk kez oyunculuk hayatına merhaba diyen Hülya Koçyiğit Vurun Kahpeye, Yıldızların Altında, Hıçkırık, Dudaktan Kalbe gibi filmlerle ün kazanan Hülya Koçyiğit son olarak 2009 yılında Altın Kızlar dizisinde rol almıştır.