İlk Buluşma Hangi Kanalda?

İlk Buluşma Hangi Kanalda?

243 views
İlk Buluşma Hangi Kanalda?

İlk Buluşma Hangi Kanalda? İlk Buluşma yarışma programı ekranlarda hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Yeni yarışma programı yeni sezonda da ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Cumartesi günleri saat 23.30 da ekranlarda yayınlanmaya devam eden sevilen yarışma programı bu hafta da çok güzel bir bölümü ile ekranlarda yerini alacak.

İlk Buluşma yarışma programı ekranlarda hız kesmeden yayınlanıyor ve yeni sezonun beğenilen yarışma programlarından biri olmaya aday. Haberi olmadan türlü oyunlar yapılarak kandırılan şakazadelerin başlarına adeta gelmeyen şey kalmıyor.

İlk Buluşma yarışma programı Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı bu hafta bir aile konuk oluyor. Ailenin kızlarının sevgilisi gibi tanıştıracakları çocuk bakalım baba ve anne tarafından beğenilecek mi merak ediliyor. İlk Buluşma yarışma programı heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

İlk Buluşma Hangi Kanalda?

İlk Buluşma Hangi Kanalda?

İlk Buluşma yarışma programının yapımcılığını 25 Film yapıyor ve Fırat Parlak ile Koray Şahin yapımcılığını üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Koray Şahin ve Şahin Altuğ oturuyor.

İlk Buluşma yarışma programının sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapıyor. Yeni yarışma programı Fox Tv ekranlarında saat 23.30 da ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor.

İlk Buluşma Hangi Kanalda?

İlk Buluşma yarışma programı ile ilgili detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takip ediniz. Yarışma programı detayları ve gelişmeleri sizlerle.