İlker Ayrık Ayrıcalığıyla Eyvah Düşüyorum Ne Zaman Başlayacak?

İlker Ayrık Ayrıcalığıyla Eyvah Düşüyorum Ne Zaman Başlayacak?

172 views

İlker Ayrık Eyvah Düşüyorum programı çok yakından izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ekranların eğlenceli sunucusu İlker Ayrık yepyeni bir program ile karşımıza çıkıyor. FOX TV’de Eyvah Düşüyorum programında sunuculuk yapacak olan İlker Ayrık bu yarışmada nasıl bir format her gidecek merak ediliyor. Fox TV İlker Ayrık Eyvah Düşüyorum nasıl bir yarışma ve başvurusu nasıl yapılır detayları sizler için hazırladık.

Fox TV ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyici karşısına çıkıyor. Daha önceki programlarında sergilediği performans ile izleyicilerin gönlüne taht kurmuş olan İlker Ayrık yeni bir yarışma programında yine izleyiciyi ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Önceki dönemlere baktığınızda Eser Yenenler ve Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı programlara benzeyen bir formatta karşımıza çıkacak olan Eyvah Düşüyorum Fox TV ekranlarında İlker Ayrık sunumu ile karşımıza çıkacak.

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezonun yarışma programı Eyvah Düşüyorum İlker Ayrık e karşımıza çıkacak. Fox TV İlker Ayrık isimli başarılı sunucu ile anlaşmayı çoktan imzaladı bilgi yarışması ve Eğlencenin bir arada olduğu yarışmada izleyicilere keyifli dakikalar sunulacak. Yapımcılığını ve sunuculuğunu İlker Ayrık’ın üstleneceği yarışmada Fox TV’nin internet sitesi üzerinden başvuru işlemleri kabul edilecek kimlik bilgileri kişisel bazı bilgiler yarışma formunda yer alacak. Fox TV yetkilileri tarafından bilgiler titizlikle incelenecek yarışmacılar ekip şeklinde hazırlanıp 3 kişilik ekipler halinde bilgi sorusuna tabii tutulacak. Sorulara farklı cevap veren yarışmacılar farklı miktarlarda ki paraları ellerine alarak istedikleri şirkin üzerinde duracak cevabın yanlış olması halinde su dolu havuza düşecek doğru cevap veren arkadaşlara Eğer hükmedilen yarışmaya ekip olarak devam etme şansına sahip olacaklar.