İnsanlık Suçu Dizi Seti Nerede?Nerede Çekiliyor?

İnsanlık Suçu Dizi Seti Nerede?Nerede Çekiliyor?

309 views

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. İnsanlık suçu isimli dizi nerede çekiliyor merak konusu oldu. İnsanlık Suçu dizisinin çekimleri nerede yapılıyor, detayları merak eden siz değerli okurlarımız için araştırdık. İnsanlık suçu dizi seti hangi mekânda çekiliyor diye merak ediyorsanız sizde detayları haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

2017-2018 sezonunda yeni diziler televizyon ekranlarında yerine hazırlanıyor. Kanal D yeni sezonda yepyeni projeler ile izleyici ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Kanallar arasındaki dizi yarışı devam ederken yeni sezonda dizisi bir akşam dahi geçmeyecek gibi görünüyor. Reytingleri kasıp kavurması beklenen bir çok yeni dizi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu diziler arasında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan insanlık suçu nerede isimli dizide yer alıyor.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İnsanlık suçu en iddialı dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. 2018 Ocak ayında ya da Aralık ayında ekranlara gelmesi beklenen İnsanlık suçu isimli dizi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Kanal D televizyonları ile çıkacak olan insanlar arasında yer alıyor. Hazırlıklarına devam edilen İnsanlık suçu isimli dizinin 2018 Ocak ayında Aralık ayında ekranlara gelmesi beklentiler arasında yer alıyor. İnsanlık dizisinin çekimlerinin İstanbul’da yapması bekleniyor. Dizide zaman zaman senaryo gereği farklı İyi ya da ilçelere çekim yapmak üzere gidilebilir ancak dizi genel anlamı ile İstanbul’da devam edecek. Pastel filminin yeni dizisi İnsanlık suçu sezonun en iddialı dizilerinden olmayı hedefliyor. Ünlü oyuncu kadrosu ile yediden yetmişe tüm sizlere ekran kilitleme hedefliyor insanlık suçu dizisinin kesin olarak çekim yeri netleştirme sizlere detayları sitemiz üzerinden aktaracağız.