İsimsizler 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm Özeti 9 Ekim

İsimsizler 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm Özeti 9 Ekim

193 views

İsimsizler 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm Özeti 9 Ekim Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan İsimsizler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Bu hafta 17.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan İsimsizler dizisinden bilgiler şu şekilde..

 

Pazartesi akşamlarının reytinglerinde kendine üst sıralarda yer bulan İsimsizler dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Fatih ve ekibinin gönüllü olarak geldikleri ve mücadele verdikleri Virankaya’daki hikayesini ele alan İsimsizler dizisi 17.bölüm ile 2 ekim pazartesi akşamı yayınlandı.

2 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olan İsimsizler dizisinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

İsimsizler 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm Özeti 9 Ekim

İsimsizler dizisinin son bölümünde Kudret sınır ötesine büyük ve çok önemli bir sevkiyat yapmanın hazırlıklarına başlamıştır. Bu sevkiyatı yönetmek için örgüt en güvendiği adamlardan bir tanesi olan birini şehre göndermiştir. İsimsizlerin çok yakından tanıdığı bu isim aniden ortaya çıkınca Fatih de şok yaşar.

Öte yandan Fatih bu gelişmelerin ardından Kurmay’ın bütün itirazlarına rağmen çok önemli bir operasyonun altına imza atar. Dağdan gelen ve İsimsizler’in çok yakından tanıdığı bu isim bu haftaya damgasını vuruyor!

İsimsizler dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.