İsimsizler 2.Sezon Yeni Bölüm Tanıtım Filmi

İsimsizler 2.Sezon Yeni Bölüm Tanıtım Filmi

198 views

Ekranlara damgasını vuran isimsizler dizisi 2. sezon tanıtım fragmanı merakla bekleniyordu. Başrollerinde Uğur Güneş, Bülent alkış, Volkan Keskin, Algı Eke Musab Ekici , İlayda Çevik ve Çağkan Çulha gibi ünlü isimlerin rol aldığı beğenilerek izlenen dizinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İsimsizler dizisi izleyicileri için özel olarak Hazırlamış olduğumuz sayfamızda 2 sezon tanıtım fragmanı bulabilirsiniz.

İsimsizler dizisi 2. sezon tanıtım fragmanı merakla bekleniyor .Son günlerde askeri dizileri olan hayranlık isimsizler dizisi ile daha da arttı. 1. sezonu ile ekranlara damgasını vuran isimsizler dizisi 2. sezon tanıtım fragmanı ekranlarda yayınlanmaya başladı Kanal D ekranlarında izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran başarılı yapımlardan birisi olan isimsizler dizisi 19 Haziran Pazartesi günü sezon finali yaparak üzerine kısa bir veda arası vermişti. İsimsizler dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak merakla bekleniyor.

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi isimsizler 2. sezon ilk görüntüleri yayınlandı. Yayınlanan fragmanı baktığınızda Fatih Keskin Sen öldün cümlesi ile kafalarda soru işaretleri yer aldı  Fatih ve Dayı’nın akıbetini merak eden izleyiciler, heyecanla İsimsizler dizisinin yeni sezonunu bekliyordu. Peki yeni sezon tarihi belli oldu mu?