İstanbullu Gelin Figen Hayatı,Gerçek Adı,Bilinmeyen Kimliği

İstanbullu Gelin Figen Hayatı,Gerçek Adı,Bilinmeyen Kimliği

316 views

İstanbullu Gelin dizisinde Figen karakterini canlandıran başarılı oyuncunun gerçek hayattaki ismi nedir merak konusu oldu. İstanbullu gelin Figen karakterini canlandıran oyuncu Gülçin Hatıhan isimli profesyonel oyuncumuzdur. Daha önce kendisini Poyraz Karayel dizisinde izleme fırsatı bulmuştur. Peki Gülçin hatıhan kimdir kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Star TV ekranlarında beğenerek izlenen dizi İstanbullu gelin ekranlara dönüyor. Dizide Figen karakterini canlandıran oyuncu profesyonel tavırları ile dikkatleri üzerine topluyor. Gülçin hatıhan Özcan Deniz ile Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı Süreyya’nın yurtdışındaki arkadaşın Figen karakterine Hayat verecek.

 Gülçin Hatıhan kimdir

21 Aralık 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almış olup profesyonel oyunculuğa Çılgın Bediş dizisi ile adım atmıştır. Daha sonra kendisini  2010 yılında Hakan Aslan’ın ürettiği Küçük Kadınlar dizisinde izledik. 2012 yılında Pınar Bulut’un Kaleme aldığı Suskunlar dizisinde yer almıştır. 2013 yılında ise Ruhşen tarafından yönetmenliği üstlenilen Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde rol almıştır. Son olarak ise Poyraz Karayel dizisinde kendisini izleme fırsatı bulduk Gülçin Hatıhan şimdilerde Star TV ekranlarında beğenilerek izlenen İstanbullu Gelin dizisi yine karşımıza çıkıyor. Dizide Figen karakterini canlandırıyor kendisini oyunculuk hayatında başarılar diliyorum.