İstanbullu Gelin Hangi Ülkede Nerede Çekiliyor Prag Neresi

İstanbullu Gelin Hangi Ülkede Nerede Çekiliyor Prag Neresi

287 views

İstanbullu Gelin Hangi Ülkede Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili gelişmelerle sizlerle birlikte oluyor. Dizinin yeni sezonunda hangi ülkede ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında bulunan İstanbullu Gelin dizisinden bilgiler sizlerle birlikte oluyor. Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi yeni sezon heyecanı da başladı.

Yeni bölümü ile 29 Eylül Cuma akşamı yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin bu haftaki bölümünde Süreyya Faruk’tan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Daha önce hiç de akıllara gelmeyen boşanma adımlarını atarken bulan Süreyya oldukça şaşkındır. Faruk’un Bursa’ya dönmesinin ardından konakta da boşanmanın etkileri hissedilir.

Öte yandan Adem’in geri dönüşünü ardından babalık davası da hız kazanır. Esma ile Garip yıllar sonra karşı karşıya gelir. Garip’in kendine güvenli üstten tavrı da Esma’nın duygularının karışmasına neden olur.

İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin yeni sezonda hangi ülkede çekildiği sorusu merak ediliyor.

 

İstanbullu Gelin Hangi Ülkede

Süreyya ile Faruk’un aşk hikayesini ele alan İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezon ilk bölümleri Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde çekiliyor. İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.