Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

220 views
Kadın

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu 2017-2018 yayın döneminde yayın hayatına merhaba diyecek olan dizilerden bir tanesi de Kadın dizisi olacak. Yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Kadın dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan Fox Tv’den yepyeni bir dizi hamlesi daha geliyor. Japon dizisi olan Women’dan uyarlama olarak dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Kadın dizisinin oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alıyor.

Çekimleri başlayan ve ilk tanıtım fragmanı yayınlanan Kadın dizisinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk gibi isimler yer alacak.

Eşini kaybettikten sonra iki çocuğu ile birlikte yaşam mücadelesi veren bir kadının dram dolu hikayesini ele alacak olan Kadın dizisi Ekim ayında Fox Tv ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım ortaklığının gerçekleştireceği Kadın dizisinin yönetmen koltuğunda ise Merve Girgin Aytekin oturacak. Senaryosunu Hande Altaylı’nın yazacağı Kadın dizisinin çekimlerinden ilk fotoğraflar da yayınlandı.

Son olarak Aşk Yeniden dizisinde rol alan Özge Özpirinççi dizide eşini kaybettikten sonra iki çocuğu birlikte hayata tutunmaya çalışan ve dizinin ana kahramanı olan karakteri canlandıracak.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan Caner Cindoruk da Kadın dizisinde Özge Özpirinççi’nin partneri olacak.

Ekim ayında Fox Tv ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek olan Kadın dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.