Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 30 Eylül

Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 30 Eylül

224 views
Kalbimdeki Deniz 39 Bölüm Fragmanı 7 Eylül Çıktı Mı?

Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 30 Eylül Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden sevilen yapım Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan sürüyor. Bu hafta 37.bölüm ile ekranlarda olan Kalbimdeki Deniz dizisinden bilgiler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Başrollerinde Kutsi, Özge Özberk gibi isimlerin yer aldığı ve her cumartesi akşamı hayranlarının karşısında olan Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan sürüyor.  Geçtiğimiz sezona damga vuran ve bu sezon da kaldığı yerden devam eden Kalbimdeki Deniz dizisi 37.bölüm ile ekranlarda oldu.

30 Eylül Cumartesi günü 38.bölüm ile ekranlarda olacak Kalbimdeki Deniz dizisinden son bölüm gelişmeleri ise şu şekilde;

Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı 30 Eylül

Kalbimdeki Deniz dizisinin son bölümünde Mirat’a saldıran ve herkesten tepki alan Alihan Deniz’i kaybetmemek için taktik değişikliği yapar ve özür diler. Mirat karşısında ezilmenin hıncını çıkarmak için bir tuzak kurmaktan da geri kalmayan Alihan tehlikeli olmaya devam eder.

Fikriye’yi kaybetmekten korkan Turgut ise sürpriz bir hamle yaparken Şebnem de Hülya’dan intikam almak için Artun ile bir anlaşma yapacaktır. Diyar ve Serdem’i bekleyen tehlike ise adım adım yaklaşmaya devam eder.

Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. 30 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle olmaya devam edecek.