Kalbimdeki Deniz Fikriye Nasıl Zayıfladı (Yeşim Ceren Bozoğlu)

Kalbimdeki Deniz Fikriye Nasıl Zayıfladı (Yeşim Ceren Bozoğlu)

359 views

Kalbimdeki Deniz Fikriye Nasıl Zayıfladı (Yeşim Ceren Bozoğlu)

Ekranlara damgasını vuran Kalbimdeki Deniz Dizisinde Fikriye karakterini canlandıran Ceren Bozoğlu nasıl zayıfladı? Kalbimdeki Deniz Fikriye zayıflama sırları nedir birçok kişi tarafından merakla araştırılan Kalbimdeki Deniz Fikriye nasıl zayıfladı sorusunun yanıtını sizler için araştırdık .

Yeşim Ceren Bozoğlu nasıl zayıfladı hangi yöntemi kullandı işte merak edenler için detaylar. Yıllardır fazla kiloları ile tanınan ve bu kilolarından kurtulma mücadelesi veren Yeşim Ceren Bozoğlu sonunda istediği vücuda ulaştı. Mide ameliyatı olduğunu açıklayan ünlü oyuncu toplamda 40 kilo vererek bambaşka bir bedene sahip olduğu güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Yeşim Ceren Bozoğlu adeta güzelliği ile göz dolduruyor.

Dizlerimde midesinde sağlık sorunları yaşadığını söyleyen başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu 40 kiloyu nasıl verdiğini anlattı. 100 kilodan 60 kiloya en fazla olduğu yeri görüntülü ile oldukça çıtır görünüyor. O Hayat Benim dizisi ile kilo almış olarak karşımıza çıkan Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrılıp Kalbimdeki Deniz geçiş yapınca kilo vermeye başladı şimdi nerede tam 40 kilo verdi. 20 kilo ameliyat ile 7 kilometre verdiğini söyleyen ünlü oyuncu Mide baypas ameliyatı geçirdikten sonra kilolarından kurtulma başladı. Ameliyatın ardından 20 kilo vermesi gereken beştaş yüzük aldığını söyledi .

Sağlık açısından kendisini çok iyi hissettiğini söyleyen Yeşim Ceren Bozoğlu uyku düzenlemesini tansiyonunun beğendiğini söylüyor. Bundan sonraki hayatında artık Daha göreceğimiz bulunduğumuz başarılı oyuncuya biz de yeni kilosu ile sağlıklı bir yaşam diliyorum.