Kalp Atışı Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor?

Kalp Atışı Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor?

266 views

Kalp Atışı Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor? Show TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Cuma akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Kalp Atışı dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle olmaya devam ediyor. Dizinin hangi hastanede çekildiğine dair sorunun cevabı sizlerle!

 

Başrollerinde Öykü Karayel, Gökhan Alkan gibi isimlerin yer aldığı Kalp Atışı dizisi yaz aylarında dizi severlerin karşısında olmuştu. Her bölümü merakla takip edilen Kalp Atışı dizisi hakkında merak edilenler sizlerle oluyor.

Genç beyin cerrahı olan Eylül okul değiştiren ve öğretmenlerin uğraşmak istemediği asi bir genç kızdır. Son kovulduğu okuldan babası tarafından alınan ve dayak yiyen Eylül tek bir göz yaşı dahi dökmez ve orada tüm hayatı değişecektir.

Marmaris’te yaşarken babası tarafından aldığı beddua “ İnşallah sana yol gösterecek iyi bir öğretmen olsa” bedduasının karşılığını alan Eylül kendisine yol gösterecek iyi bir öğretmen ile karşılaşır. Eylül’ü uçurumun kenarından kurtarıp onu başarılı bir cerrah yapacak bu öğretmen ile birlikte Eylül’ün hayatı değişir.

 

Kalp Atışı Dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor?

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrollerinde yer aldığı Kalp Atışı dizisinin çekildiği hastane İstinye Liv Hospital’dir. İstinye Üniversitesi Hastanesi olarak da bilinen ve sağlık sektöründe geçen bu hastane Kalp Atışı dizisinin çekimleri için kullanılmaktadır.

Kalp Atışı dizisi her hafta Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!