Kalp Atışı Özel Harekat Show Tv

Kalp Atışı Özel Harekat Show Tv

356 views
Kalp Atışı

Kalp Atışı Özel Harekat Show Tv. Kalp Atışı dizisi Show Tv ekranlarında hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Dizide yaşanan gelişmeler her bölümde farklı farklı gelişmeler ve detaylar ile haberimizde sizlerle olmaya devam ediyor. Kalp Atışı dizisinin yayınlanan eski bölümlerinden birinde gerçekleşen Özel Harekat ile ilgili bölümü oldukça tepki yarattı.

Kalp Atışı dizisinde bu konuda neler olacak. Dizi ile ilgili detaylar ve gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kalp Atışı dizisi yeni bölüm detayları haberimizde sizlerle.

Kalp Atışı Özel Harekat Show Tv

Kalp Atışı Özel Harekat Show Tv

Kalp Atışı dizisi cuma günleri saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni sezonda yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam eden dizide her yeni bölümde gelişmeler yaşanıyor. Her bölümde farklı heyecan yaşanıyor ve bir çatışma bir olay yaşanmaya devam ediyor.

Kalp Atışı dizisinde yeni bölümde de Eylül’ ün hastası olan bir galericiye silahlı saldırı gerçekleşti ve yaralananlar ile hayatını kaybedenler oldu. Özel Harekat ekibi bu bölümde de ekranlarda yerini aldı ve heyecan dolu dakikalar yaşandı.

Kalp Atışı Özel Harekat Show Tv

 

Kalp Atışı her hafta cuma günü saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yerini alıyor ve yeni sezonda heyecanlı sahneleri ile ekranlarda yerini almaya devam edecek. Kalp Atışı dizisi gelişmeleri ve detayları için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.