Kanal 7 Benimsin Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Ülkenin Dizisi

Kanal 7 Benimsin Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Ülkenin Dizisi

344 views

Kanal 7 ekranlarında beğenilerek izlenen dizisi benimsin Hint dizilerini seven izleyiciler tarafından merakla izleniyor. Bir Garip Aşk dizisinin ardından yeni bir Hint dizisi projesine ekranlara getiren Kanal 7 güzel bir aşk dizisi ile buluşturuyor. Kanal 7 benimsin dizisi hangi ülkenin merak edilirken dizinin yine Hint yapımı olduğunu görüyoruz.

Kanal 7 benimsin dizisi hangi ülkenin dizisi

Ekranların beğenilen dizisi olarak karşımıza çıkan benimsin isimli yapım Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olup bir Hint dizisi bir şekillerin Hindistan’da yapılan dizinin kendi ülkesinde de çok tam bir dizi olduğu bilinmektedir. Ülkemizde son yıllarda Hint dizileri ne olan hayranlık giderek arttıkça Kanal7 bu sektörde büyük bir açığı kapatıyor. Geçtiğimiz sezon Bir Garip Aşk dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan Kanal 7 televizyonu bu dizinin bitmesinin ardından benimsin isimli dizi ile izleyicinin dikkatini çekmeye çalışıyor.

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi olan benimsin Hint dizisi dir çekimleri burada yapılan dizi oldukça takip edilerek izlenmektedir. Bu sezon boyunca Kanal 7 ekranlarında izleyeceğimiz benimsin dizisi gerek senaryosu gerekse başarılı oyuncu kadrosu ile iyi bir çıkış yakalayacak diziler arasında yer alacak gibi görünüyor. Benimsin dizisi muhteşem bir aşk hikayesini konu alıyor.