Kanal 7 Kördüğüm 18.Bölüm 24 Ağustos Perşembe

Kanal 7 Kördüğüm 18.Bölüm 24 Ağustos Perşembe

338 views

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeleri sizler için hazırlamaya devam ediyor. Dizi 18.bölüm ile 24 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Ülkesi Hindistan’da reytinglerde rekor kıran ve ülkemizde de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan  Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Tapasya ile İçça’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi yeni bölümü ile 24 Ağustos Perşembe günü yayınlanıyor. İşte bilgiler;

 

Kanal 7 Kördüğüm 18.Bölüm 24 Ağustos Perşembe

İçça otobüs durağında bulduğu piyango biletini annesine vermiştir. İçça’nın biletine büyük ikramiye çıktığını öğrenen ve bu bileti almak isteyen büyük anne ise planlar yapar. Damini ise büyük anneni İçça’ya neden bu kadar iyi davrandığına anlam veremez.

Büyük ikramiye çıkan bu bileti büyükanne bir şekilde İçça’yı kandırarak alır. Damini diğer yandan yıllar önce çalışmak için Mumbai’ye giden kocasının izini sürmeye devam eder. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm haftanın her günü saat 16.00’da Kanal 7’de!

 

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama