Kanal 7 Kördüğüm Dizisi Saat Kaçta Başlıyor

Kanal 7 Kördüğüm Dizisi Saat Kaçta Başlıyor

231 views

Kanal 7 Kördüğüm Dizisi Saat Kaçta Başlıyor Ülkemizin yeni Hint dizilerinden olan ve Kanal 7 bünyesine katılan Kördüğüm dizisi ile ilgili tüm merak edilenler yakın mercek altına alınıyor ve yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yayın saati ile ilgili bilgiler sizlerle!

Hindistan sinema ve dizi dünyasının ünlü oyuncularını oyuncu kadrosunda barındıran Uttaran dizisi Kanal 7 ekranlarında Kördüğüm dizisi olarak yayın hayatına başladı. İçça ile Tapasya’nın acıklı yaşam hikayelerini ele alan Kördüğüm dizisi ilk etapta yayınlanan bölümleri ile beğeni kazandı.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kördüğüm dizisi ülkesinde 20 dakikalık bölümlerden oluşan 1500 küsür bölüm 8 sezon yayınlandı. İşte Kördüğüm dizisinin ülkemizdeki yayın saati bilgileri;

Kanal 7 Kördüğüm Dizisi Saat Kaçta Başlıyor

Aynı çatı altında farklı hayatları yaşayan iki kızın öyküsünü ele alan Kördüğüm dizisi Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor. Haftanın her günü yayınlanmaya devam eden Kördüğüm dizisinin yeni bölümlerini saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında bulabilirsiniz.

Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Dvya’nın küçük kızı olan Tapasya ile İçça’nın yolu İçça’nın annesinin yaptığı iş başvurusu ile birlikte kesişir. Bay Thakur her ne kadar ilk etapta bu teklifi kabul etmese de kızına arkadaş olması için İçça’nın evde kalmasını düşünür ve İçça’nın annesi  Damini’nin bu teklifini kabul eder.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında!