Kanatsız Kuşlar 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm 12 Ekim

Kanatsız Kuşlar 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm 12 Ekim

226 views

Kanatsız Kuşlar 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm 12 Ekim ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kanatsız Kuşlar dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 16.bölüm ile 5 ekim Perşembe akşamı yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Perşembe akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kanatsız Kuşlar dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Yaz dönemin ATV ekranlarının yaz dizileri arasında yer alan Kanatsız Kuşlar dizisi gösterdiği performansla normal dönemde de yayınlanmaya devam ediyor.

5 Ekim Perşembe akşamı 16.bölüm ile yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinden gelişmeler şu şekilde;

 

Kanatsız Kuşlar 17.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm 12 Ekim

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölümünde Nefise, Muzaffer ile Emre’nin çocukluğu hakkında konuşup öğrendiği gerçeğin şokunu yaşamaktadır. Onur ise Mert’i Emre’nin kaçırmadığını konusunda ağabeyini ikna etmeye çalışmaktadır ve Mert’in tanık olarak dinlenmesi için izin ister.

Emre ise karakolda savcılıktan çıkacak kararı beklemeye devam eder. Muzaffer ise Nefise’yi şehirden uzaklaştırıp baş başa bir gece geçirmek için hazırlık yapar. Şengül’ün evinde kalan çocuklar kötü muameleye maruz kalsa da Ahmet’in eve gelmesi ile birlikte işler değişir.

Ceylan ise daha fazla dayanamaz ve içindeki nefreti kusarak ona saldırır. Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.