Kanatsız Kuşlar Dizisi Cemre Gerçek Adı Sevgilisi Gizem Güneş Kimdir?

Kanatsız Kuşlar Dizisi Cemre Gerçek Adı Sevgilisi Gizem Güneş Kimdir?

376 views

 

Kanatsız Kuşlar dizisi sevilen karakterlerinden Cemre karakterini canlandıran Gizem Güneş kimdir? ATV de yakın zamanda tanıtımı yayınlanan dizisi Kanatsız Kuşlar büyük beğeni toplamıştı.

ATV kanalında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar dizisinde bir karakter daha belli oldu. Kanatsız Kuşlar dizisinde Hayatın ona verdiğiyle yetinmeyen genç kız Cemre karakterini Gizem Güneş canlandıracak.

ATV’ nin yeni dizilerinden Kanatsız Kuşlar dizisinde Cemre karakterini canlandıracak Gizem Güneş 1995 yılı doğumludur. Güzel ve yetenekli oyuncu 171 cm boyunda ve 50 kilodur. Gizem Güneş aynı zamanda Fransızca öğretmenliği okuyor.

Kanatsız Kuşlar dizisi ATV ‘nin sevilen dizileri arasına girmeyi başaracak mı merakla bekleniyor. Kanatsız Kuşlar dizisinde “hayatın ona verdiği ile yetinmeyen genç bir kız” tanımına sahip Cemre karakterine Gizem Güneş hayat verecek.

Genç ve güzel sanatçının sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Kanatsız Kuşlar dizisinde yer alıyor olması dikkat çekiyor. Hali hazırda Fransızca öğretmenliği okumakta olan sanatçı Gizem Güneş’in oyunculuk performansı ilgi ile takip edilecek gibi görünüyor.

Dizinin dikkat çeken karakterlerinden birisi olan Cemre ile ekranlarda olacak olan Gizem Güneş’in hakkında bilinenler bu kadar ile sınırlı. Daha fazla bilgi elde edildiğinde burada yer alacaktır.

Önümüzdeki günlerde bu sorunun cevabını hep birlikte göreceğiz.