Kanatsız Kuşlar Muzaffer kimdir Fatih Al kaç yaşında nereli biyografisi

Kanatsız Kuşlar Muzaffer kimdir Fatih Al kaç yaşında nereli biyografisi

794 views

 

Kanatsız Kuşlar Muzaffer gerçek adı, nereli kimdir merak edenlere çok özel Fatih Al kısa biyografisi ve hakkında merak edilenleri burada.

ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Kanatsız Kuşlar dizisinde Muzaffer karakterine hayat verecek olan isim açıklandı. Ünlü oyuncu Fatih Al dizide Muzaffer karakteri ile ekranlarda yerini alacak.

2014 senesinden bu yana herhangi bir dizide rol almayan Fatih Al ekranlara son olarak Not Defteri dizisi ile gelmişti. Başarılı oyuncu yeni sezonda Kanatsız Kuşlar dizi kadrosunda yer alıyor.

12 Eylül 1976 tarihinde dünyaya gelen Fatih Al, Ankara’da doğmuştur. Dizi ve sinema filmi oyuncusu olarak tanınan başarılı sanatçı radyo programcılığı ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarılı bir şekilde tamamlayan Fatih Al birçok dizi ve filmde yer almıştır.

1 metre 77 santim (177cm) boya ve 71 kilogram ağırlığa sahip olan Fatih Al 39 yaşındadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengi olan başarılı sanatçı oynadığı dizi ve filmlerde gösterdiği başarılı performans ile tanınmaktadır.

2014 senesinde Karadayı dizisinde Sosyete Yusuf karakteri ile yer alan Fatih Al aynı yıl Not Defteri dizisinde Mahir Soysal karakteri ile yer almıştır. Başarılı sanatçının kariyerinde 2011 yılı Muhteşem Yüzyıl dizisi de bulunmaktadır sanatçı bu dizide Matrakçı Nasuh karakterine hayat vermiştir.

2006 senesinde Sihirli Annem dizisinde rol alan Fatih Al bu dizide Hasan Ali karakteri ile bulunmuştur. Fatih Al birçok filmde de yer almıştır. 2013 senesinde Daire – Feramus, 2012 senesinde Evdeki Yabancılar – Yaşar, 2011 Bizim Büyük Çaresizliğimiz – Çetin ve 2007 yılında Hazan Mevsimi – İşçi Cemal karakterlerine hayat vermiştir.