Kanatsız Kuşlar (Nefise) Deniz Bolışık kimdir nereli boyu kilosu yaşı?2017

Kanatsız Kuşlar (Nefise) Deniz Bolışık kimdir nereli boyu kilosu yaşı?2017

251 views

Kanatsız Kuşlar Nefise kimdir, Deniz Bolışık biyografisi ve kimdir nereli boyu kilosu ve hayatı ile ilgili kısa bilgiler burada.

Sezonun iddialı yapımlarından birisi olan Kanatsız Kuşlar dizisinin iddialı oyuncu kadrosunda yer alan Deniz Bolışık dizide Nefise isimli karaktere hayat verecek.

Başarılı sanatçı yer aldığı projelere değer katan sevilen bir isim olarak tanınmasının yanında Deniz Bolışık, sunuculuk kariyeri ile de tanınmaktadır.

31 Temmuz 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Deniz Bolışık, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Başarılı sanatçı ilk sahne deneyimini genç yaşlarında Ankara’da yaşamış ve daha sonra üniversite eğitimini tamamlamak için İzmir’e gitmiştir.

İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne giden Deniz Bolışık burada hazırlık sınıfında eğitim aldıktan sonra üniversite eğitimini yarıda bırakarak Ankara’ya geri dönmüştür.

Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünde eğitim almaya başlayan Deniz Bolışık, burada eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Deniz Bolışık Ankara’da profesyonel çalışmalarına başlamış ve Kelebek isimli filmde Zeynep karakterine hayat vermiştir. TRT ekranlarında yayınlanan bir gençlik programının sunuculuğunu da yapan Deniz Bolışık kariyerine devam etmektedir.

Ankara’lı güzel sanatçı Deniz Bolışık 167cm boyunda ve 50 kilogram ağırlığındadır. Göz rengi yeşil olarak bilinen sanatçı kumral saçlara sahiptir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar isimli dizide Nefise karakterine hayat vereceği konuşulan Deniz Bolışık yeni sezonun en iddialı yapımlarının birisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.