Kanatsız Kuşlar Oyuncu Kadrosu İsimleri Karakterleri

Kanatsız Kuşlar Oyuncu Kadrosu İsimleri Karakterleri

373 views

ATV ekranlarının yeni dizisi Kanatsız Kuşlar oyuncu kadrosu ve karakter listesi sizler için sayfamızda yer alıyor. Yapımcılığını Koliba filmin üstlendiği kanatsız Kuşlar dizisinin yönetmen koltuğunda Kemal yer alıyor. 15 Haziran tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkar ve Yaz dizisi olarak ekranlara gelen kanatsız Kuşlar dizisinin komedi ve Dram aynı anda ekranlara getiriyor olması dizinin şansını bir kere daha yükseltiyor. Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncu kadrosuna baktığımızda oldukça güzel ve profesyonel isimleri görüyoruz Kanatsız Kuşlar oyuncu kadrosu için sayfamızda yer aldı.

Kanatsız Kuşlar oyuncuları

Ümit Kantarcılar- Onur

Rengarenk dizisinde son olarak rol alan oyuncu dizide Onur karakterini canlandırıyor. Onur genç bir yakışıklı bir iş adamıdır Muzaffer’in erkek kardeşi olup şirketi birlikte yönetmektedir

Melis Tüzüngüç- Zeynep

Daha önce Baba candır dizisinde rol aldı. Zeynep karakterini canlandıran oyuncumuz dizide 3 kardeşine annelik yapmak zorunda kalan fedakar bir ablsdır ve annesinin sağ koludur.

Deniz Bolışık- Nefise

Nefise karakteri dizide çocukları için gençliğinde güzelliğinden vazgeçmiş hayatını çocuklarına adamış fedakar bir annedir. Bir türlü iş bulamazken Allah yardım etmiş ve Muzaffer’in mankeni olmuştur.

Fatih al- Muzaffer

Güçlü bir iş adamı olan Fatih Nefise aşık olunca bir anda hayatı değiştir. Muzaffer’in gücü ve parasız Engin ailesinden gelmektedir güçlü kişiliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Ahmet Varlı- Ahmet

Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı dizi de Zeynep’i ve kardeşlerini İstanbul her türlü pisliğinden uzak tutmaya çalışan ve ona aşık olan Platonik aşk yaşayan bir genci canlandırıyor

Seda Türkmen- Tuğba

Dizinin havalı işini her zaman yürüten karakteridir. İsteklerine ulaşmak için yapamayacağı şey yoktur Muzaffer’in hanımıdır yalanları ile Muzaffer’i kendisinden tutmuştur.

Servet pandur- Azime

Nefise destek gibi görünen Ama onun en büyük düşmanı olan Azime çocukların teyzesi olup çıkarcı kurnaz ve tehlikeli bir tipi canlandırmaktadır. Aynı zamanda Muzaffer’in hizmetlisidir.

Emir Özden- Emre

Umuda kelepçe vurulmaz dizisinde yer aldığı nefisenin oğlu olarak karşımıza çıkıyor ve nefis senin başına sürekli belaya sokuyor kıskanç bir çocuk