Karabayır Nereye Bağlı Söz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Karabayır Nereye Bağlı Söz Dizisi Nerede Çekiliyor?

295 views

Karabayır Nereye Bağlı Söz Dizisi Nerede Çekiliyor? Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Söz dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin çekildiği yer olan Karabayır ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Cihan Ünal, Aybüke Pusat, Görkem Sevindik gibi isimlerin yer aldığı ve son günlerin en çok konuşulan dizilerinden olan Söz dizisi yeni bölümü ile 25 eylül pazartesi akşamı ekranlarda oluyor.

Nefes kesen sahneleri, etkileyici senaryosu ile birlikte Star Tv’nin kısa süre içerisinde vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulan Söz dizisi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin çekildiği yer olan Karabayır’ın nerede olduğu sorusu oldu. Bizler de sizler için bu sorunun crvabını yanıtladık.

 

Karabayır Nereye Bağlı Söz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yavuz ve timinin ülkemiz için tehlike unsuru oluşturan terör gurubunu ve teröristleri bitirmek için verdiği mücadeleyi ele alan Söz dizisinin çekildiği yer olan Karabayır Mardin iline bağlı Dargeçit ilçesinin bir köyüdür.

1990lı yıllara kadar su testisi imnalatı olarak da anılan Karabayır köyü Mardin’e tam 119 kilometre uzaklıkta ilçe merkezine ise 14 kilometre uzaklıktadır.

805 nüfuslu bir köy olan Karabayır Star Tv ekranlarının sevilen dizisi olan Söz dizisinin çekimlerinin devam ettiği yerdir.