Katilin Kızları Oyuncuları-Hangi Ünlü Hangi Rolde

Katilin Kızları Oyuncuları-Hangi Ünlü Hangi Rolde

205 views

Kanal D ekranlarında yeni sezon için birbirinden farklı projeler hazırlanıyor. her geçen gün yeni bir dizinin çalışmaları başlanan Kanal D televizyonu Katilin Kızları isimli yepyeni bir dizi daha dahil oldu. Katilin kızları dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri merak ediliyor yeni sezon için sağlam adımlarla ilerlemek isteyen Kanal D dizi sektöründeki içeriği her geçen gün genişleterek kendini sağlama almaya çalışıyor. Kanal D’nin yeni dizisi katilin kızları bu diziler arasında yer alırken izleyiciler dizinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini merak ediyor. Sizler için katilin kızları oyuncu kadrosu hakkında merak edilen bilgileri hazırladık.

Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenilen katilin kızları dizisinin yönetmenliğini Zülküf Yücel yapıyor. Katilin kızları dizisinde isim oldukça iddialı düşünülmüş Güneşin Kızları Hayat bazen tatlıdır yeni gelin gibi projenin yapımcısı olan süreç filmin yepyeni bir dizisi daha Kanal D ekranlarında karşımıza çıkıyor Zülküf Yücel tarafından senaristliği yapılacak.

Katilin kızları isimli dizi Kanal D ekranlarında Ekim ayında izleyici ile buluşacak dizinin yönetmeni olarak Öncelikle isim Yanık Koza ve Yaprak Dökümü gibi dizinin yönetmeni olan Mesude Erarslan ile görüşmeler devam ediyor. Mesude Erarslan son olarak Bana sevmeyi anlat dizisinde Yönetmenlik yapmıştı katilin kızları dizisinin oyuncu ve konusu ile ilgili gelişmeleri sizlere sitemiz üzerinden gelişmeler dahilinde paylaşmaya devam edeceğiz. Dizinin fragmanı yayınlandığı anda güncel bir şekilde sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.