Kayıt Dışı Zeynep Kimdir?Öldü mü Yaşıyor mu?Zeynep Nerede?

Kayıt Dışı Zeynep Kimdir?Öldü mü Yaşıyor mu?Zeynep Nerede?

224 views

Kanal D ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan kayıt dışı isimli dizi ilk bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. İzleyicinin dikkatini çekmeyi başaran kayıt dışı dizisi ilk bölümü ile beklediği ilgiyi göremedi. Kayıt dışı dizisinde heyecan katma amacı ile oyuncu değişikliğine gidildi dizide Zeynep öldü mü Songül Öden diziden ayrıldı mı merak edilirken detayları sizler için hazırladık.

Kayıt dışı dizisi başrol oyuncuları arasında yer alan Zeynep karakterini canlandıran Songül Öden öldü mü diziden ayrılacak mı merak ediliyor. Dizide Ali Kemal Görünürde bir sigorta şirketi yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. Ailesine bağlı güzel bir eşi ve güzel bir kızı bulunan Ali Kemal gerçekten bir devlet ajanı büyük bir organizasyonun başında ülkenin politika ve ekonomisine her türlü spekülasyonu yapan Ekrem adına bir adamın peşine düşüyor aldığı görevi son derece itinalı bir şekilde yerine getiren Ali Kemal Ekrem’e bir türlü ulaşamıyor ve kız kardeşi vasıtasıyla ulaşmak istiyor. Zeynep ise gönüllü doktorlarla yurtdışına gitmiş orada bir oyun üzerine kaçırılmıştır oyunun başrolündeki Ali Kemal onu kurtarmış gibi görünüp Zeynep’i Aşık etmeye çalışıyor ve Zeynep Ali Kemal’i araştırmaya başlar. Bu esnada Ali Kemal’in arabasına arkadan çarparak bayılır dizinin sonunda bayıldı mı öldü mü henüz bilinmiyor ancak yeni bölüm fragmanı yayınlandı da bu durum ortaya çıkacak.

Kayıt Dışı Zeynep karakteri öldü mü henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak gelişmeleri ve detayları sitemizde güncel olarak takip edebilirsiniz.