Kayıtdışı Oyuncuları Kayıtdışı Nerede Çekiliyor

Kayıtdışı Oyuncuları Kayıtdışı Nerede Çekiliyor

217 views

Fox TV televizyonunda izleyici karşısına çıkacak olan yepyeni bir dizi için geri sayım başladı. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı kayıt dışı isimli dizi bu akşam saat 20. 00 da izleyicisiyle buluşuyor. Dizi ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de dizinin çekimlerine nerede yapıldığı oldu ilk bölüm fragmanı ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran kayıt dışı dizisi hakkında ayrıntıları sizin için sayfamıza hazırladık.

Kayıt dışı dizisinin ilk bölümü bugün FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin fragmanı büyük ilgi uyandırırken ilk bölümü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dizi sezonu hızlı bir giriş yapmayı planlarken oyuncuları ve konusu ile oldukça iddialı olduğu gözlerden kaçmıyor. Bir istihbarat ajanının yaşamını odaklanacak olan dizi farklı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. İyi bir oyuncu kadrosu ile anlaşılmış olması da diziye bir adım öne çıkaran etkenler arasında yer alıyor.

Konusu

Erkan Petekkaya dizide uluslararası bağlantıları olan bir istihbarat ajanı canlandırıyor. Yeni bir hikâye yeni bir macera ve yepyeni bir kadro ile karşımıza çıkan Kayıtdışı dizisi için Erkan Petekkaya oldukça heyecanlı görünüyor. Ekranları çok özlediğini ve bu özlemi gidermesi ne çok az bir süre kaldığını söyleyerek heyecanı dile getiriyor

Songül Öden ise dizide sınır tanımayan özgür ruhlu bir doktoru canlandırıyor. Dolunay Soysert anlayışlı yardımsever Esra karakteri ile karşımıza çıkıyor.

 Kayıt dışı dizisi nerede çekiliyor ?

Fox TV ekranlarında yepyeni bir aksiyon dizisi izleyici karşısına çıkıyor. Kayıt dışı dizisi ilk haftası Gaziantep de bir köyde çekildi. Kayıt dışı dizisinin çekimleri kısa süre sonra İstanbul’a taşınacak  dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryo gereği farklı illere gidilebilir dizi seti devam ettikçe sizlere sesim bulunduğu yerler ile ilgili özel bilgileri ve gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.