Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

157 views

Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yeni sezonun iddialı kanallarından olan ve birden fazla yeni dizi ile sevenlerinin karşısına çıkan Star Tv’nin bir başka dizisi de Kefaret dizisi oldu. Hazırlıklarına başlanan ve birbirinden önemli isimleri kadrosunda barındıran Kefaret ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Güney Kore yapımı olan Two Weeks dizisinin uyarlaması olarak dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alacak. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol alan Kadir Doğulu Kefaret dizisinin başrol isimlerinden olacak.

Yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu’nun yanı sıra İçerde dizisinde Yusuf Müdür karakterini canlandıran Mustafa Uğurlu ve Melisa Sözen de yer alacak.

Kefaret Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Kadir Doğulu, Mustafa Uğurlu, Melisa Sözen gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisinde bir cinayetten dolayı haksız yere suçlanan ve kaçak olarak hayatına devam eden bir adamın hikayesi ele alınıyor. Kaçak olarak yaşadığı sırada kızının lösemi hastası olduğunu fark eden ve kızını kurtarmak için iki hafta boyunca süren umutsuzca hikayenin ele alındığı Kefaret dizisi yakında Star TV ekranlarında olacak.

Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Kefaret dizisi ile ilgili fragman, senaryo gibi bilgiler gelmeye devam ettiği takdirde sizlerle paylaşacağız.