Kenan İmirzalıoğlu yeni dizisinin adı Ne 2017-2018

Kenan İmirzalıoğlu yeni dizisinin adı Ne 2017-2018

256 views

Ekranların beğenilen oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu 2017-2018 yeni sezon için hangi dizi ile anlaştı merak konusu oldu. Kenan İmirzalıoğlu yeni sezonda hangi dizide yer alacak ve hangi kanalda yayınlanacak merakla beklenirken detayları sizler için araştırdık. Karadayı dizisiyle ekranlara damgasını vuran Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Sonunda yakışıklı oyuncunun yeni projesi belli oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanacak söylenen dizi ile ilgili elimize geçen bilgileri siz değerli okurlarımız için harita üzerinden paylaştık.

Kenan İmirzalıoğlu yaz dönemi gidecek isi için kamera karşısına geçiyor. Eylül ayında ekranlara gelecek olan dizinin oyuncu çalışmaları devam ederken oyuncular netleştir cezvede sayfamız üzerinden detaylı bilgileri aktarmaya çalışacağız. Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projesi ile ilgili elimize ulaşan bilgiler tarihi belli güz dönemi anlatan bir tanıtım olacağı yönünde oyunculuğu ve yakışıklılığı ile baş ağrısından Kenan İmirzalıoğlu bu tarihi dizisi ile ekranlara damgasını vuracak gibi duruyor. Kenan İmirzalıoğlu yeni projesinde kiminle başrolü paylaşacak O da merak ediliyor.

Ekranların yakışıklı oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu yeni sezonda Kanal D televizyonu ile yollarını birleştiriyor. Fatih isimli dizi ekranlara damgasını vurmaya hazırlanıyor. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilecek olan Fatih dizisi yakında Kanal D ekranlarında bomba gibi geliyor. Dizi hakkında oyuncu çalışmaları devam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrol paylaşacağı oyuncu hakkında Özge Gürel’in ismi geçiyor yeni dizide rol alması için oyuncuya teklif götürüldü. Ancak bu konu hakkında net bilgilere ulaşamadık Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Fatih erisayım devam ederken detayları oyuncu kadrosuna başrol oyuncusunu ve dizinin konusunu İlerleyen zamanlarda sizlere sayfamız üzerinden aktarmaya çalışacağız.