Ketenpere Filmi Teaser Fragmanı Yayınlandı

Ketenpere Filmi Teaser Fragmanı Yayınlandı

183 views

Ketenpere Filmi Teaser Fragmanı Yayınlandı Ülkemizin ünlü oyuncuları arasında yer alan Şafak Sezer’in başrollerinde yer alacağı yepyeni bir film vizyona girmeye hazırlanıyor. Son olarak Türk Malı dizisinde rol alan Şafak Sezer’in rol alacağı Ketenpere dizisinin fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Kolpaçino, Kutsal Damacana gibi filmlerle hafızalara kazınan Şafak Sezer’in başrollerinde yer alacağı Ketenpere filminin fragmanı yayınlandı. Uzun süredir çekimlerinin devam ettiği Ketenpere filminin başrollerinde birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Şafak Sezer ile birlikte daha önce Kolpaçino filminin oyuncu kadrosunda yer alan ünlü oyuncu Hakan Ural Ketenpere filminin başrollerinden olacak. Hakan Ural’ın yanı sıra Elif Erol, Turabi ve Volkan Başaran da Ketenpere filminde oynayacak isimlerden olacak.

Survivor’ı üst üste iki kere kazanan ve son olarak Kertenkele dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Turabi Çamkıran da Ketenpere filminin oyuncularından olacak.

Son olarak Kolpaçino serisinin ardından bir araya gelen çekirdek kadroya eklenen isimlerle birlikte Ketenpere filminin çekimleri tamamlandı ve fragmanı da yayınlandı.

Senaryosunu Şafak Sezer’in yazdığı ve yönetmenliğini de Kamil Çetin’in üstlendiği Ketenpere filminde Şafak Sezer izleyenlerinin karşısına yepyeni bir karakter ile çıkacak.

Şafak Sezer’in yeni filmi olan Ketenpere filminin vizyon tarihi de belli oldu. 3 Kasım’da vizyona girecek olan Ketenpere filminin yapımcılığını ise İsmail Filiz ve Sefa Tiryaki üstlenecek.