Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon TL’lik Sorunun Cevabı Ne Oldu?

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon TL’lik Sorunun Cevabı Ne Oldu?

159 views

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon TL’lik Sorunun Cevabı Ne Oldu? Türk televizyonlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster’de 23 eylül cumartesi günü yayınlanan bölümde nefes kesen anlar yaşandı. Galatasaray Lisesi öğrencisi Çağdaş İrfan Yıldırım 1 Milyon TL değerindeki soru ile karşı karşıya geldi! Peki sorunun cevabı ne oldu? İşte detaylar..

 

Murat Yıldırım’n sunumuyla ATV ekranlarında olmaya devam eden ve her bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster’in yayınlanan 23 eylül cumartesi tarihli bölümünde nefes kesen anlar yaşandı!

Galatasaray Lisesi öğrencisi olan Çağdaş İrfan Yıldırım son olarak yayınlanan sezon finalinde “ Bir kız bana emmi dedi neyleyim “ sözü hangi ozana aittir? Sorusunun cevabını doğru bilmiş ve 1 milyon TL’lik soruyu görmeye hak kazanmıştı.

Sezon finalinin ardından 23 eylül cumartesi günü yayınlanan bölümde 1 milyon TL değerindeki soruyu da gören Çağdaş İrfan Yıldırım soruyu cevaplayamadı ve 250 bin TL değerindeki çeki almayı kabul etti.

 

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyon TL’lik Sorunun Cevabı Ne Oldu?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde Kur’an-ı Kerim’de yemin edilmemiştir sorusunda şıklar Deniz, Güneş, Arı ve Kalem’di. Sorunun cevabını veremeyen Çağdaş İrfan Yıldırım eğer cevaplasaydı Arı cevabını verecekti ve bu cevap da doğru olacaktı.