Kırgın Çiçekler 89.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Başlayacak?

Kırgın Çiçekler 89.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Başlayacak?

206 views

Kırgın Çiçekler 89.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Başlayacak? ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinin yeni sezon yeni bölümü olan 89.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle!

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Kırgın Çiçekler dizisinin yapımcılığını üstlenen şirket NTC Medya. Başrollerinde önemli isimleri barındıran ve hikayesi itibariyle de oldukça etkileyici olan Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda 89.bölüm ile kaldığı yerden devam edecek.

Yeni sezonda da oldukça etkileyici bir kurguyla gelecek olan Kırgın Çiçekler dizisinin 89.bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül ayında ATV’de parolasıyla yayınlanan  Kırgın Çiçekler dizisinin tanıtım fragmanında ilgi çekici sahnelere görmek mümkün.

 

Kırgın Çiçekler 89.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Başlayacak?

ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan  Kırgın Çiçekler dizisinin yayınlanan fragmanında Kader, Cemre ve Eylül’ün cenazeleri dikkat çeken gelişme oldu. Yeni sezonda Cemre, Kader ve Eylül karakterlerini görüp görmeyeceğimiz belirsizliğini koruyor.

Bu sahneler eğer başka bir karakterin rüyası değil gerçekse dizinin önemli karakterlerinden olan Cemre, Kader ve Eylül yeni sezonda Kırgın Çiçekler dizisi oyuncu kadrosunda yer almayacak. Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezon tanıtım fragmanının ardından en çok sorulan soru da ne zaman başlayacağı sorusu oldu.

Kırgın Çiçekler dizisi henüz tarih verilmese de tahmini olarak 18 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olması bekleniyor.