Kırgın Çiçekler 90.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Pazartesi Kızlar Yaşıyor

Kırgın Çiçekler 90.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Pazartesi Kızlar Yaşıyor

261 views

Kırgın Çiçekler 90.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Pazartesi ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisi uzun bir aranın ardından 89.bölüm ile sevenlerinin karşısında oluyor. Aynı zamanda dizinin 25 eylül pazartesi akşamı yayınlanacak olan 90.bölümü de merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan ve yapımcılığını da NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Son olarak nefes kesen bir sezon finali ile hayranlarının karşısında olan Kırgın Çiçekler dizisi 89.bölümü ile sezona merhaba dedi.

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Kırgın Çiçekler 90.Bölüm Fragmanı 25 Eylül Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisinin bu haftaki bölümünde Banu’nun yurdu ateşe vermesi ile birlikte Meral tüm olan bitenden kendisini suçlu bilmektedir. Herkes yaşananların şokunu üstünden atamamıştır ancak hayata devam etmeleri gerekmektedir.

Songül evi geçindirmek için tekstil atölyesinde işe başlarken Güney ise üniversitenin ilk yılında heyecanlıdır. Feride ise genç komiser Ali ile tanışmıştır ve çocuk şube için danışmanlık görevini üstlenir.

Sadri ise Meral’e DNA testi yaptırmak için hazırlıklarını tamamlar. Meral her şeyin ortaya çıkacağını anlar ve korku içindedir. Zehra ise durumdan kurtulması için çok sinsice bir plan hazırlar.