Kırgın Çiçekler 91.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 2 Ekim Pazartesi

Kırgın Çiçekler 91.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 2 Ekim Pazartesi

222 views

Kırgın Çiçekler 91.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 2 Ekim Pazartesi ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta 90.bölüm ile 25 eylül pazartesi akşamı yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Aleyna Solaker gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi 90.bölüm ile 25 eylül pazartesi akşamı yayınlandı.

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan ve önemli gelişmeleriyle sevenlerinin karşısına çıkan Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Kırgın Çiçekler 91.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 2 Ekim Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümünde Serkan ve Cemre’nin romantik gecesi kabusa dönmüştür. Serkan bayılır ve hastaneye gider. Bayılıp hastaneye giden Serkan’a kanser teşhisi konur ve Cemre yıkılmıştır.

Feride ise komiser Ali’nin teklifinin ardından çocuk şube için danışmanlık yapmaya başlamıştır. Yeni gelen dava dosyası ise herkesin kanını dondurmaya yetmiştir.

Öte yandan Zehra’nın tavırlarına tahammülü kalmayan Güney’in sabrı tükenmiştir ve evde sinirler gerilir. Kader ise kendisini savunmayan Meral’i kardeşlikten silmiştir.

Kırgın Çiçekler dizisi 90.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sitemizde sizlerle birlikte olacak.