Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm özeti 9 ekim

Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm özeti 9 ekim

277 views

Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm Özeti 9 Ekim ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle oluyor. Bu hafta 91.bölüm ile yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinden bilgiler şu şekilde..

 

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan ve 2017-2018 yayın döneminde 3.sezonuna merhaba diyen Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Başrollerinde İpek Karapınar, Özgür Çevik, Aleyna Solaker, Hazar Motan gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta da önemli gelişmelere sahne oldu.

2 Ekim Pazartesi akşamı 91.bölüm ile ekranlarda olan Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son bölüm özeti 9 ekim

Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümünde Ejder Meral’in gerçek torunu olmadığını açıklamıştır. Zehra ise bütün planının bozulduğunu düşünür ve Meral’i bir anda yüz üstü bırakır. Tüm bu yaşananların ardından Meral bir anda panikler ve Kader’e gerçekleri anlatmaya karar verir.

Sadri ise Ejder ile Macide arasında yaşanan ilişkiyi öğrenir. Eylül ile Büşra da hiç beklemedikleri bir tehlikenin ortasında kalır. Ali Eylül’ü kurtarmak için son derece kararlıdır.

Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.