Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Kader Ölüyor mu Diziden Ayrılacak mı?

Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Kader Ölüyor mu Diziden Ayrılacak mı?

452 views

Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Kader Ölüyor mu Diziden Ayrılacak mı? ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin ana karakterleri arasında yer alan Kader bıçaklanıyor mu? İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan sürüyor. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümü ile 9 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Dizinin yayınlanan 92.bölüm fragmanında gerçek torun olduğu ortaya çıkan Kader bıçaklanıyor! Ölüm ile burun buruna gelen Kader acaba ölecek mi soruları da sorulmaya başlandı.

9 Ekim Pazartesi günü Kırgın Çiçekler dizisinde Kader’in ölmeyeceği tahmin ediliyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Kırgın Çiçekler 92.Bölüm Kader Ölüyor mu Diziden Ayrılacak mı?

Kırgın Çiçekler dizisinin bu haftaki bölümünde Songül ile Güney kavga ediyor. Songül, Harika ve Güney’in gece  beraber vakit geçirdiğini öğrenince adeta şok olur ve ilişkilerini ayrılık noktasına kadar getirir.

Nazan’a ise büyük miras kalmıştır. Evde adeta bayram havası eser. Ali ile Feride ise yeni bir olayın peşine düşmüştür. Kader ile Meral ise aralarında geçen torun olayı yüzünden büyük bir kavgaya tutuşur. Sadri ise Kader’in gerçek torunu olduğunu sonunda öğrenir. Mirası kaptırmak istemeyen Ejder ile Macide de korkunç bir planın peşine düşecektir.