Kırgın Çiçekler Komiser Ali Kimdir Burak Tozkoparan Yaşı

Kırgın Çiçekler Komiser Ali Kimdir Burak Tozkoparan Yaşı

529 views

Kırgın Çiçekler Komiser Ali Kimdir Burak Tozkoparan Yaşı pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan ve komiser ali karakterini canlandıran Burak Tozkoparan ile ilgili bilgiler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan ve 25 eylül pazartesi günü 90.bölümü ile ekranlarda olacak Kırgın Çiçekler dizisini oyuncu kadrosuna yeni sezonda yeni isimler dahil oldu. Bu yeni isimlerden bir tanesi de Burak Tozkoparan.

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Paramparça dizisinde rol alan Burak Tozkoparan Kırgın Çiçekler dizisinde ise komiser ali karakterini canlandırıyor. İşte Burak Tozkoparan ile ilgili merak edilen kişisel bilgiler;

 

Kırgın Çiçekler Komiser Ali Kimdir Burak Tozkoparan Yaşı

Son dönemlerde gösterdiği başarılı performansla gündeme gelen Burak Tozkoparan 14 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Müzisyen, dizi ve sinema oyuncusu olan başarılı isim Burak Tozkoparan 25 yaşındadır.

Akrep burcu olan ünlü isim Okan Üniversitesi %100 burslu olarak sinema ve televizyon bölümünde okumaya devam etmektedir. 2011 yılında yapılan Vodafone Liseler Arası Müzik yarışmasında bateri ile birinci olan Tozkoparan 2014 yılında Star Tv ekranlarında başlayan Paramparça dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Ünlü oyuncu aynı zamanda Hesapta Aşk filminde de Mert karakteri ile sevenlerinin karşısında olmuştur.