Kırgın Çiçekler Saat Kaçta Başlıyor Yeni Bölüm Yayın Saati

Kırgın Çiçekler Saat Kaçta Başlıyor Yeni Bölüm Yayın Saati

294 views

Kırgın Çiçekler Saat Kaçta Başlıyor Yeni Bölüm Yayın Saati ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili merak edilen soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Dizinin yeni bölümünün saat kaçta başlayacağı ile ilgili sorunun cevabı sizlerle!

 

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Başrollerinde İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncu kadrosuna komiser Ali karakterini canlandıran Burak Tozkoparan da katıldı.

25 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak Kırgın Çiçekler dizisinin bu bölümünde Serkan ile Cemre’nin romantik gecesi kabusa dönmüştür. Hastaneye kaldırılan Serkan’a doktor tarafından kanser teşhisi konulur ve herkes şok olur.

Öte yandan çocuk şube danışmanı olarak başlayan Feride’nin önüne gelen dava dosyası ise kan donduracak cinstendir! Güney ise Zehra’nın yaptıklarına tahammülü kalmamıştır. Evde Güney ile Zehra arasında yaşananlar gerginliği getirmiştir.

Sadri Bey’in yeğeni Ejder ise yanlarına taşınınca Meral için zor günler başlamıştır. Ejder Meral’in gerçek torun olduğuna inanmaz ve geçmişini araştırmaya başlamıştır.

 

Kırgın Çiçekler Saat Kaçta Başlıyor Yeni Bölüm Yayın Saati

ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü saat 20.00’de başlayacak. Dizi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.