Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Kimler Ölecek Kader Diziden Ayrılıyor mu?

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Kimler Ölecek Kader Diziden Ayrılıyor mu?

251 views

Ekranların en çok izlenen gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan kırgın çiçekler dizisi 89. bölüm 2 sezon finalini yaparak ekranlara veda etti. Kırgın çiçekler dizisi yine şaşırtıcı bir sezon finaline kendine hayran bıraktı. Kırgın çiçekler dizisi senaristi Gül Abuş Semerci ilk sezonda yine muhteşem bir sezon finali hazırlamıştı. Kırgın çiçekler 89 bölümde Kader ölecek mi merak edilirken dizide kimler kalacak akıllarda soru işaretleri bıraktı. Bu soruların yanıtını bulmanız için detayları size için sayfamızdan paylaştık

Kırgın çiçekler 3. sezon bölümleri ile yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor Harika senaryosu ile alakalı çekmeyi başaran kırgın çiçekler dizisi yeni sezonda yine karşımızda olacak. Kırgın çiçekler 3. sezonunda kimse ölmeyecek. Kırgın çiçekler 88 bölümde Kader annesi ruh hastası Banu tarafından bıçaklanmıştı. Yeni sezon 89 bölüm de Feride ve Toprak hızır gibi yetişen kızlara Ateş içerisinden alıp çıkaracak ağır yaralı olan kaderin ölmemesi için mücadele edecekler. Kader tam ölecekken bir mucize gerçekleşecek ve hayatına devam edecek.

Kırgın çiçekler 3 sezon bölümlerinde ürbey İleri ve Aras Aydın Cemre ve kaderin sevgilisi olarak diziye dahil olacak. Bu arada Cemre artık Serkan ile sevgili oldu diye düşünenler var Muhtemelen Serkan yeni sezonda Eylül ayında yeniden kırgın çiçekler dizisi de dahil olacak.

kırgın çiçekler 89 bölüm yeni sezon fragmanları ne zaman yayınlanacak merak edilirken detayları ilerleyen günlerde fragman yayınlanır yayınlanmaz üzerinden izleme fırsatı da bulabileceksiniz.