Kıvanç Tatlıtuğun Yeni Dizisinin Adı Ne 2017-2018 Projesi

Kıvanç Tatlıtuğun Yeni Dizisinin Adı Ne 2017-2018 Projesi

260 views

2017-2018 yeni sezon dizileri arasında Kıvanç Tatlıtuğ hangi projede yer alacak hayranları tarafından merak konusu oldu. Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda hangi dizide rol alacak diye merak ediyorsanız konu hakkında detayları sizin için hazırladığımız sayfamızda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon  cesur ve güzel dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda yeni dizi ile izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Şimdiye dek yer aldığı bütün dizilerde oyunculuk performansı ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine toplamayı Başaran Kıvanç Tatlıtuğ 2017-2018 yeni sezonu için fiyatlarını belirledi. Ekranların beğenilen ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Tuba Büyüküstün Başrollerini paylaştığı Cesur ve güzel dizisinden haftalık 130.000 TL ücret alıyor. 2017-2018 yeni sezon için haftalık 150.000 TL olarak yat belirleyen Tatlıtuğ hangi dizide rol alacak merak konusu oldu.

Yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğ’un belirlediği fiyat için yapımcılar kara kara düşünüyor. En çok aranan ve sevilen oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ rol aldığı diziler de iyi çıkışlar sergiledi odada fiyat hayatı daha önce Gümüş, Aşkı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit, Cesur ve güzel gibi dizilerde adından sıkça bahsettiren Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara yeniden dönecek. Ay Yapım imzası ile Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen yeni dizide başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Kıvanç 2010 Tatlıtuğ 2017-2018 yeni sezonunda Meryem Uzerli ile başrolleri paylaşacağı yepyeni bir sizi ile karşımıza çıkacak söylentileri kulislerde konuşuluyor. Meryem uzerli’ye teklif götürüldü ancak henüz bir kasiyerin karar söylenmedi. Konu ile ilgili gelişmeleri ve detayları ilerleyen günlerde sizlere sitemiz üzerinden.