Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu?

Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu?

212 views

Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu? Show Tv ekranlarının merakla beklenen dizileri arasında yer alan Klavye Delikanlıları dizisi ilk bölümü ile 3 Ekim Salı akşamı yayınlandı. Dizinin reytingleri ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Salı akşamlarının yeni, çiçeği burnunda dizilerinden bir tanesi olan Klavye Delikanlıları dizisi ilk bölümü ile dizi severlerin karşısında oldu. Başrollerinde Rasim Öztekin, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisinin yönetmenliğini ise Murat Şeker yapıyor.

Oyuncu kadrosunda aynı zamanda Selen Seyven, Seray Sever Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, İpek Tanrıyar gibi isimleri de barındıran Klavye Delikanlıları dizisinin 2.bölüm fragmanı da yayınlandı.

 

Klavye Delikanlıları Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu Mu?

Yeni nesil gençliği ve aileleri ile olan ilişkiyi ele alan Klavye Delikanlıları dizisinde Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren asosyal olan ve vaktini bilgisayarda geçiren iki arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemedikleri sözleri bilgisayar aracılığı ile söyleyen bu iki isim kısaca troll olmuştur.

Amerika’dan dönen kuzen Volki ise dijital dolandırıcılık yapmak için Bayram ile Kerem’i peşine takar ve şebekenin içine sokar.

Klavye Delikanlıları dizisi ilk bölümü oldukça beğenildi. Sosyal medyada gündemde uzun süre boyunca birinci sırada yer alan Klavye Delikanlıları dizisinin 2.bölümü ise 10 Ekim Salı akşamı yayınlanacak.