Kördüğüm 1 Ekim Pazar 56.Bölüm Thakur Ölüyor mu?

Kördüğüm 1 Ekim Pazar 56.Bölüm Thakur Ölüyor mu?

263 views

Kördüğüm 1 Ekim Pazar 56.Bölüm Thakur Ölüyor mu? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve haftanın her günü yayınlanmaya devam eden Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 1 ekim Pazar günü 56.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisinden bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Aynı çatı altında farklı hayatları süren İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

1 Ekim Pazar günü 56.bölüm ile ekranlarda olacak Kördüğüm dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Kördüğüm 1 Ekim Pazar 56.Bölüm Thakur Ölüyor mu?

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Thakur yıllardır birlikte yaşadığı İçça ve Damini’nin gidişini kabullenemez. Thakur kalp krizi geçirir. Yoğun bakıma alınan Thakur tüm ailenin telaşlanmasına neden olur. Bunun üzerine Divya, İçça ve Damini’nin gitmesine izin vermeyeceğini söyler.

Büyükbaba ise Veer’den sakladığı sırrı öğrenmesinden korkmaya devam eder. Manş’ın alkol bağımlığının nedeninin kendisi olduğunu savunur. Tej ise sürekli eve gelir ve para ister. Tej’in bu davranışlarından dolayı evdekiler rahatsız olur.

Kördüğüm dizisi her gün saat 16.10’da yeni bölümleriyle Kanal 7’de!