Kördüğüm 20 Eylül 45.Bölüm Gelişmeleri

Kördüğüm 20 Eylül 45.Bölüm Gelişmeleri

207 views

Kördüğüm 20 Eylül 45.Bölüm Gelişmeleri Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Haftanın her günü yeni bölümleriyle ekranlarda olan Kördüğüm dizisi 20 eylül Çarşamba günü 45.bölüm ile ekranlarda olacak. İşte detaylar..

 

İçça ile Tapasya’nın aynı çatı altında yaşadıkları farklı hayatları ele alan Kördüğüm dizisi 2008-2015 yılları arasında Hindistan’ın yerel kanallarından olan Colors Tv’de yayınlanmış ve reytinglerde oldukça başarılı olmuş bir dizidir.

Orijinal adı Uttaran olan Kördüğüm dizisi ülkesinde her bölümü 20 dakikadan yayınlanıyorken ülkemizde ise 4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayınlanıyor. Haftanın her günü saat 16.00’da ekranlarda olan Kördüğüm dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Kördüğüm 20 Eylül 45.Bölüm Gelişmeleri

Kördüğüm dizisinin son bölümünde İçça’nın kendisinden daha rahat bir hayat yaşaması Tapasya’yı kıskançlık krizlerine sokmuştur. İçça’yı Veer’e layık görmeyen büyükanne ise Veer ile Tapasya’nın evlenmesinin doğru olacağını düşünür.

Tapasya ise bu olanların ardından Veer’in ailesine karşı iyi davranmaya başlar ve diğer yandan da İçça’yı saygısız gibi göstermeye çalışır. Veer’in annesi de Tapasya’nın etkisi altında kalır ve İçça ile oğlunun arasının bozulması için kolları sıvar.

İçça ise Tapasya’nın kendisi hakkında kurduğu planlardan habersiz bir şekilde hayatına devam etmektedir. Bakalım Veer’in annesi ve Tapasya İçça ile Veer’in mutluluklarına mani olacaklar mı göreceğiz.