Kördüğüm 21 Eylül Perşembe 46.Bölüm Tapasya’nın Planı

Kördüğüm 21 Eylül Perşembe 46.Bölüm Tapasya’nın Planı

201 views

Kördüğüm 21 Eylül Perşembe 46.Bölüm Tapasya’nın Planı Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 21 eylül Perşembe günü 46.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizileri arasında yer alan Kördüğüm dizisinde İçça ile Tapasya’nın hikayesinde yaşananlara tanıklık ediyoruz. Hindistan’da Colors Tv’de tam 7 sene boyunca ekranlarda kalan Kördüğüm dizisi 1500 küsür bölüm ile Hindistan’ın vazgeçilmezleri arasında yer almıştı.

Ülkemizde de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kördüğüm dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Kördüğüm 21 Eylül Perşembe 46.Bölüm Tapasya’nın Planı

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Tapasya Veer ile İçça’ın ilişkisine izin verdiği için çok pişmandır. İçça’yı Veer’in ailesinin yanında küçük düşürmek için elinden yapar ve planlarına devam eder.

İçça’nın kendisinden daha rahat bir hayat yaşadığını düşünen ve bunu gördükçe kıskançlık krizleri geçiren Tapasya İçça’nın adeta ayağını kaydırmak için çaba göstermektedir.

Tapasya’nın yanı sıra büyükanne de İçça’nın Veer’e layık olmadığını ve bu ilişkiye karşı olduğunu belirtir. Veer’in ailesine karşı iyi davranıp İçça’yı kötüleyen Tapasya’nın planları karşısında İçça’nın hiçbir şeyden haberi yoktur ve Veer’in annesi de bu dolduruşlara inanmıştır.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.00’da Kanal 7’de!