Kördüğüm 24 Eylül 49.Bölüm Özeti İçça’nın Seçimi Tapasya

Kördüğüm 24 Eylül 49.Bölüm Özeti İçça’nın Seçimi Tapasya

348 views

Kördüğüm 24 Eylül 49.Bölüm Özeti İçça’nın Seçimi Tapasya Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve haftanın her günü yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Kördüğüm dizisi 24 eylül Pazar günü 49.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Kanal 7 ekranlarının fenomen Hint dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. İçça ile Tapasya’nın aynı çatı altında farklı hayatları yaşamasını konu edinen Kördüğüm dizisinde 48 bölüm geride kaldı.

49.bölüm ile 24 eylül Pazar günü yayınlanacak olan Kördüğüm dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Kördüğüm 24 Eylül 49.Bölüm Özeti İçça’nın Seçimi Tapasya

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Damini’nin tüm engellemelerine rağmen İçça sevgisini Tapasya için feda eder. Tapasya’nın kendi canına kıymasına göz yumamayan İçça Veer’i düğün günü terk etmek zorunda kalmıştır.

İçça’nın kendisine karşı zaafı olduğunu bilen Tapasya ne yapar ne eder onu bir şekilde ikna eder. Veer ile evlenmesine izin verildiği takdirde kendi canına kıyacağını söyleyen Tapasya’nın bu hareketi ile birlikte İçça’nın mutluluğu da elinden alınır.

Törende İçça’nın gelinliğini giyen Tapasya Veer ile evlenir. Bu durumdan Thakur ile Divya’nın ise haberi yoktur. İçça Veer’i her ne kadar sevse de Tapasya’yı daha çok sevdiğini söyler ve onun içini aşkını hiçe sayar.