Kördüğüm 25 Eylül Pazartesi 50.Bölüm Tapasya Amacına Ulaşır!

Kördüğüm 25 Eylül Pazartesi 50.Bölüm Tapasya Amacına Ulaşır!

227 views

Kördüğüm 25 Eylül Pazartesi 50.Bölüm Tapasya Amacına Ulaşır! Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Kördüğüm dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 25 eylül pazartesi günü 50.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte haberin detayları..

 

Ülkemizin Hint dizileri ile birlikte dizi politikasına farklı bir soluk getiren Kanal 7’nin Hint dizilerinden olan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Haftanın her günü yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Kördüğüm dizisi 50.bölüm ile 25 eylül pazartesi günü yayınlanacak.

İçça ile Veer’in evlenmesi sürecinde onların arasına girmek isteyen ve bunun için her şeyi yapan Tapasya sonunda amacına ulaşır ve herkesi kandırmayı başarır! İşte Kördüğüm dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler;

 

Kördüğüm 25 Eylül Pazartesi 50.Bölüm Tapasya Amacına Ulaşır!

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Veer İçça yerine Tapasya ile birlikte evlendiğini öğrenir ve şok olur. Tapasya ise kendisini suçsuz göstermek için çeşitli yalanlar uydurur. İçça’nın kendisi ile evlenmek istediğinden son anda vazgeçtiğini Veer’e söyleyen Tapasya’nın bu yalanlarına ise Veer inanmaz ve bu evliliği kabul etmez.

İçça ile konuşmak isteyen Veer’in karşısında ise bu kez annesi olacaktır. Bu işte Tapasya’nın parmağının olduğunu düşünen Veer İçça ile konuşmak ister. Bakalım Veer gerçekleri öğrenebilecek mi göreceğiz.